РІО
РІО
Житомир
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа квартир (9)

  • РІО
    55 000 $
    1 209 $/м²

    Євгена Рихліка ул. (5-й Щорса), 13 к1

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА єОселя Відеотур Старая Крошня ЖК Домашний 2
    1 комната
    45.5 / 20 / 15 м²
    этаж 10 из 10
    2024 год постройки
    3 дня назад
    Продається 1-кімнатна квартира в новобудові ЖК «Домашній 2» 5 СЕКЦІЯ В квартирі вже виконано: • штукатурка стін • розведена електрика • стяжка підлоги з теплою підлогою • заведена сантехніка Ідеальний варіант для тих, хто хоче одразу почати чистовий ремонт без зайвих витрат на підготовчі роботи. Площа — 45,5 м² Поверх — 10-й (вище розташований повноцінний технічний поверх, що забезпечує додатковий комфорт і тепло). Дизайн-проєкт у подарунок — готове бачення сучасного інтер’єру для вашої квартири. Квартира підходить під програму «єОселя». Вдалий вибір як для проживання, так і для інвестиції. ЖК «Домашній 2» — це сучасний комплекс з продуманим плануванням та надійним будівництвом. Дета...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • РІО
    80 000 $
    988 $/м²

    Ивана Мазепы ул. (Мануильского), 79

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Кашперивка
    4 комнаты
    81 / 52.8 / 15 м²
    этаж 5 из 5
    1983 год постройки
    3 дня назад
    Продається простора 3-кімнатна квартира в самому центрі міста 📍 Адреса: вул. Івана Мазепи, 79 Пропонується до продажу світла та затишна квартира загальною площею 81 м², розташована на 5-му поверсі 5-поверхового цегляного будинку. ✅ Основні характеристики: • Перепланована з 4-кімнатної в 3-кімнатну, що забезпечує більше простору та комфорту • Три окремі кімнати, зручне планування • Одна лоджія та один балкон, балкон з’єднаний з кімнатою • Автономне опалення, що дозволяє контролювати комфортну температуру в квартирі 🏡 Стан та ремонт: • Квартира з ремонтом, не потребує додаткових вкладень • У кімнатах ламінат, на кухні та у ванній якісна плитка • Залишаються меблі та техніка, що дозв...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • РІО
    64 900 $
    954 $/м²

    Победы ул., 54

    3 комнаты
    68 / 40 / 8.5 м²
    этаж 8 из 10
    3 дня назад
    🔹 Продається 3-кімнатна квартира в центрі міста! 🔹 📍 Вулиця Перемоги | 8/10 поверх | Цегляний будинок (чешка) Пропонується до вашої уваги світла та затишна трикімнатна квартира покращеного планування у самому серці міста. Квартира розташована на 8-му поверсі 9-поверхового цегляного будинку. Роздільні кімнати, лоджія та балкон засклені, металопластикові вікна, бойлер, лічильники на воду, газ, світло та опалення. На підлозі – ламінат, у ванній кімнаті – кахель. ✅ Площа: 68 м² ✅ Кухня: 8 м² ✅ Санвузол: роздільний ✅ Ремонт: косметичний ✅ Опалення: централізоване ✅ Меблі та техніка: холодильник, плита, духова шафа, пральна машина, телевізор, інтернет ✅ Комфорт: гардероб, відеоспостереження, охо...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • РІО
    60 000 $
    1 250 $/м²

    Победы ул., 49

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Кокарчанка
    2 комнаты
    48 / 22 / 6 м²
    этаж 6 из 9
    3 дня назад
    Пропонується до продажу двокімнатна квартира у цегляному будинку на комфортному 6 поверсі з 9. Загальна площа квартири — 48 м², зручне роздільне планування кімнат забезпечує комфорт для проживання як сім’ї, так і під орендний бізнес. Квартира у житловому стані — охайна та придатна для заселення без додаткових вкладень. Нові власники отримують меблі та побутову техніку, що дозволяє заїхати одразу після покупки. Будинок цегляний, що гарантує хорошу тепло- та шумоізоляцію. Середній поверх є одним із найзатребуваніших серед покупців. Наявні балкон та лоджія. Санвузол роздільний. Централізоване опалення. Будинок розташований у зручній локації з розвиненою інфраструктурою: у пішій доступності...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • РІО
    103 000 $
    1 711 $/м²

    Шпаківський проезд, 26

    2 комнаты
    60.2 / 40.2 / 20 м²
    этаж 2 из 16
    6 дней назад
    Продається 2-кімнатна квартира в ЖК “River City” Затишна квартира з сучасним ремонтом у новому та престижному комплексі біля річки й лісу. Окрема спальня, простора кухня, зона для роботи, ванна та санвузол. Теплі підлоги, якісні матеріали, усі меблі та техніка — можна заїжджати й жити одразу! Комплекс із доглянутими дворами, дитячими майданчиками та зеленою зоною. Поруч магазини, кафе, школи, транспорт, зручний виїзд у місто. Ідеальний варіант для сім’ї або пари — комфорт, природа та стильне життя в одному місці!
    Риелтор
  • РІО
    51 000 $
    1 135 $/м²

    1-го Мая ул., (Будинок 2)

    1 комната
    45 / 31 / 14 м²
    этаж 3 из 10
    2025 год постройки
    6 дней назад
    Продається 1-кімнатна квартира в елітному житловому комплексі в самому центрі міста. Зручний поверх, гарне розташування, чудовий краєвид з вікон. Поруч уся необхідна інфраструктура. Ідеально для проживання або під інвестицію.
    Риелтор
  • РІО
    62 000 $
    827 $/м²

    Проїзд Івана Богуна, 2

    3 комнаты
    75 / 59 / 9 м²
    этаж 4 из 5
    1 нед. назад
    Продаж 3-кімнатної квартири по вул. Івана Богуна Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира у цегляному будинку (сталінка). не кутова — тепла та затишна всі кімнати окремі * роздільний санвузол * встановлені лічильники * газова колонка (гаряча вода завжди) * житловий стан
    Риелтор
  • РІО
    61 000 $
    1 326 $/м²

    Вітрука ул., 41

    єВідновлення Восточный м-н
    2 комнаты
    46 / 30 / 6 м²
    этаж 3 из 5
    3 нед. назад
    Пропонується до продажу двокімнатна квартира в зручному та обжитому районі міста. Локація: вул. Вітрука, 41 (СІМЕЙНИЙ) Площа: 46 м² Поверх: 3 з 5 (ідеальний середній поверх) Будинок: панельний, квартира в середині — тепла та затишна Квартира з непоганим житловим станом — можна заїжджати і поступово оновлювати під себе. Зроблений ремонт у кімнатах, охайна, світла атмосфера. Санвузол потребує оновлення — хороша можливість зробити все на свій смак без переплати за чужий ремонт. Опалення централізоване Комфортне планування для життя або під оренду Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
    Риелтор
  • РІО
    75 000 $
    716 $/м²

    Леваневского ул., (Будинок)

    ПЕРЕУСТУПКА єОселя єВідновлення Кашперивка ЖК Абрикос
    3 комнаты
    104.8 / 82 / 12.72 м²
    этаж 9 из 9
    2025 год постройки
    2 мес. назад
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.